Adelina sapo del nga frizerja me një frizurë të shthurur, kështu i zbukurohet burrit të saj

Showbiz

Adelina Ismaili së fundi po i kushton shumë vëmendje pamjes së saj.

Atë asnjëherë nuk po e shohim pa grim profesional dhe të zbukuruar në maksimum, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundi është paraqitur me një grim tejet të rëndë dhe një frizurë të shthurur.

E tillë duket që e çmend burrin e saj./ORAinfo/