Mimoza e Seldi në darkë romantike, po pse po fsheh fytyrën ajo në tavolinë?

Showbiz

Janë çifti më i ri i shoubizit shqiptar.

Këngëtarët Mimoz Shkodra dhe Seldi Qalliu muaj më parë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë, shkruan lajmi.net.

Që prej atëherë, janë të shpeshta postimet në rrjete sociale me dedikime dashurie për njëri-tjetrin.

Minuta më parë, Seldi kishte publikuar një fotografi në të cilën shihet duka cakërruar gotat me Mimozën, ndërsa vendi ku po qëndrojnë është Zvicra.

“Dashni” quhet projekti të cilin dyshja e kishin publikuar pas fejesës, këngë e cila u pëlqye shumë nga publiku.