Tarkan po bëhet baba në moshën 45-vjeçare, bashkëshortja ia ndalon klipet me femra të bukura

Showbiz

Këngëtari i famshëm turk ka konfirmuar tashmë se do të bëhet baba për herë të parë

Tarkan në moshën 45-vjeçare i është drejtuar vet fansave përmes një videoja në rrjetet sociale se do të bëhet prindër.

“Fansat thonë se po bëna prindër, unë nuk besoj. Ata e ndjejnë, por unë nuk e ndiej. Ndoshta ata kanë të drejtë. Jam shumë i lumtur, dua të ndaj këtë ju. Po bëhem baba”, tha ai në një video të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Megjithatë, Pinar Tevetolgu tashmë ka filluar ta xhelozoj bashkëshortin e saj që ka filluar të xhiroj klipet e reja.

Në fakt, artisti po punon në këngë dhe videoja të reja që do t’i sjell me albumin e ri, por që gruaja nuk dëshiron që ta rrethojnë atë në klipe femrat e bukura.

Tarkan deri më tani nuk ka folur rreth dëshirës së gruas dhe nëse do të vepron siç ka kërkuar ajo.

Pinar kujtojmë se është katër muajsh shtatzënë ndërsa dyshja janë martuar në prill të vitit të kaluar në një ceremoni private.