Çfarë po ndodh me të!? Shikoni si e ka bërë shtatzania Adelina Tahirin

Showbiz

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për pubike.

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

Por, Adelinës nuk po i bëjnë përshtypje këto gjëra, po vazhdon jetën si mos më mirë.

Madje tani ajo është edhe shtatzënë.

E duket se shtatzënia nuk po i ka shumë hijë Adelinës, sepse nuk po duket edhe aq bukur.