Kush ia ndaloi meshkujt ne koncert Engjëllusha Salihut

E fundit

Këngëtarja ditë më parë publikoj këngën ’Fustani i bardhë’ i cili u prit këndshëm nga publiku dhe adhuruesit e këngës së saj.

Filloi karrierën muzikore me bashkëpunim me nënën e saj Shyhretën, edhe pse në repertuarin e saj nuk ka shumë këngë ajo ka filluar që tani të mbaj mbrëmje muzikore e vetme pa nënën, pasi që në të shumtën e rasteve ato kane qenë bashkë.

Mbrëmjen e kaluar Engjëllusha ka mbajtur koncert ne Zvicër por ajo që bije ne sy është publiku I cili është përbërë i gjithi nga gjinia femërore, janë të paktë meshkuj që mos të themi një apo dy, a ishin të pranishëm. A e çuditi ky fakt këngëtaren e re e cila pëlqehet kaq shumë vetëm nga femrat.

Po meshkujt ku ishin?!