Jonida Maliqi merr dhuratën më të bukur nga Dani i saj!

Showbiz

Këngëtarja Jonida Maliqi është surprizuar gjatë ditës së sotme nga një kartolinë mjaft e bukur

Kjo kartolinë është bërë vetë nga vogëlushi i saj Dan dhe në të shkruhet sesa shumë e do mamanë e tij.

Duket se djali i këngëtares ka gjetur dhuratën perfekte për të kënaqur nënën e tij.