Më joshëse se kurrë më parë! Big Mama publikon klipin e këngës ‘I len krejt’

Showbiz

Big Mama ka lansuar këngën e re.

Këngëtarja Big Mama ka hedhur në Youtube të finalizuar klipin dhe këngën e titulluar ‘I len krejt’. E ajo që vlen të komentohet është pamja e saj.

Big Mama është paraqitur më seksi se kurrë më parë, duke e treguar trupin pas kileve të tepërta që ka hequr.