Tashmë nuk e fsheh Majku e do kaq shumë Melitën të dashurën e re!

Showbiz

Përderisa ish e dashura e Majkut, Majlinda Zeka po merret me rritjen dhe edukimin e djalit të tyre, Majk po “vrapon” pas tjerave.

Majku tash e sa kohë thuhet se është në një lidhje dashurie me vajzën bionde Melita. Gjë që deri më tani nuk është pohuar e as mohuar nga të dy protagonistët.

Por fotot e fundit që ata po i hedhin nëpër rrjetet sociale e bëjnë akoma më të besueshme se janë në një lidhje dashurie dhe po e shijojnë shumë bukur.

Së fundmi i shohim Majk dhe Melitën bashkë duke pozuar dhe shumë të buzëqeshur. Ndërsa në anën tjetër djali i Majkut po rritet dhe edukohet nga e ëma tashmë beqare.

Duket se ky fakt që djali dhe ish e dashura e tij janë vetëm, nuk e ndalon Majkun të dashuroj femra tjera.