Shyrehtja `shkrihet` e tëra, shikoni se si e mbanë nipin në krahë

Showbiz

Shyhrete Behluli, është njëra nga këngëtaret më zërin më të ëmbël në skenën tonë.

Bylbyli i Mushtishit tash e një kohë është bërë prapë gjyshe, pasi reja e saj Learta ka sjellë në jetë një djalë që e ka pagëzuar me emrin Matin.

Gjyshja Shyhrete shkrihet e tëra pas nipit të saj të vogël. Ndonëse është endi i vogël, Matini duket se e do shumë gjyshen e tij, pasi aq rehat rri në krahët e saj…

Snap : enderraime 👻 Shyhrete Behluli dhe bukuroshi vogel..❤

A post shared by enderra ime official ℹ (@enderraime_) on