Skandaloze: Këngëtarja shqiptare i kap gjoksin shoqes në publik

Showbiz

Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar, shpeshherë në qendër të vëmendjes për shkak të pozave provokative ku ekspozon format bombastike apo deklaratave publike që ka bërë në emisione dhe janë komentuar e vazhdojnë të komentohen edhe sot.

Bëhet fjalë për Xhesika Ndoj e cila ka habitur me videon e fundit të postuar në Instastory ku shfaqet duke i prekur gjoksin mikeshës së saj teksa ndodhen në një club.

“Hihihi”, shkruan Xhesika e cila filmon këtë moment që ka tërhequr shumë vëmendjen.