Si nëpër filma: Festa e beqarisë së Afërdita Dreshajt në këtë qytet “të çmendur”

Showbiz

E kanë thënë me dhjetëra herë që janë shoqe shumë të mira.

Afërdita Dreshaj dhe Xhesika Berberi janë mike që s’i ndahen njëra tjetrës dhe kur njëra martohet, tjetra është shoqëruese e nuses se nuk bën.

…coming soon

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Siç e do zakoni edhe Afërdita do të ketë një festë beqarie për të cilën është kujdesur vetë Xhesika. E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” modelja ka zbuluar se Afërditës i është rezervuar një mbrëmje e paharrueshme beqarie.

New cover of “WHO” magazine

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

“Dasma e Afërditës po vjen, dua që ajo të jetë sa më e lumtur, që ti dalë dasma siç ka dëshirë. Dhuratën akoma se kam menduar, festën e e beqarisë e konfirmuam. Epo ja se po e zbuloj! Festa e beqarisë do të bëhet në Las Vegas.”, është shprehur Xhesika.