Edhe pak ditë do të bëhet baba, por shikoni si e bëri ‘hallakam’ Besnik Qaka

Showbiz

Besnik Qaka është ndër këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar.Ai në verën që lam pas i dha fund beqarisë duke u martuar kështu me Lolitën.

Edhe pak ditë kanë mbetur dhe çifti do të bëhen prindër për herë të parë.Por, kjo nuk e pengon Besnikun që të vazhdojë aktivitetet e tij muzikore.

Në postimin e fundit ai shihet se është duke e kallur atmosferën në një mbrëmje.“Hallakam”- ka qenë mbishkrimi i Besnikut për postimin në fjalë…