Ema e Zanfina shfaqen pa grim! Ja si duken natyrale vajzat e familjes Ismaili

Showbiz

Ema dhe Zanfina Ismaili janë dy motrat më të vogla të divës Adelina Ismailit.

Edhe këto nuk janë hiq më pak të njohura si motra e tyre e madhe. Por, kësaj radhe vendosëm që t’i quajmë motrat e vogla të Adelinës.

Të gjithë i njohim motrat Ismaili si femrat më të bukura dhe më joshëse që ka vendi ynë. Ato çdoherë shfaqen të rregulluar mirë.

Por Ema dhe Zanfina na paraqiten më natyrale, pa grim të tepruar dhe me një pamje nga ambientet e shtëpisë.

Ani pse jo shumë të grimuara ato po duken shumë të bukura edhe natyrale.

Këtë foto që do e shihni tani, është Ema ajo e cila e ka hedh në instastory, pak minuta pasi që Zanfina të njëjtën foto e kishte nda me ndjekësit e saj në po të njëjtin rrjet social.

Dhe, ja shikojini motrat e Adelinës se si po duken sonte me pak grim, për të mos thënë fare pa grim.