Gresa ndryshon stilin e flokëve, ja sa bukur po duket me frizurën e re

Showbiz

Gresa Behluli sonte na shfaqet me një pamje të re.

Ajo ka filluar të ndryshoj në pamjen e saj, nuk dihet nëse është duke bërë përgatitje për martesë, apo për ndonjë klip të ri. Ose vet ka vendos që të ndryshoj pak pamjen e saj, e ajo pikërisht ka filluar nga flokët që të bëj pak ndryshime.

Në foton e fundit që Gresa e ka nda me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, shihet me flokë të shkurtuara dhe me një ngjyrë më të bardhë se ajo që e mbante deri më sot.

Edhe pse një ndryshim i vogël mund të ju duket, Gresën po e qet shumë të bukur dhe elegante.