WOW! Soni Malaj bashkëpunon me yllin latin me famë botërore. Tashmë e keni edhe në Shqipëri [FOTO/VIDEO]

Showbiz

Soni Malaj tashmë pritet të bëjë namin. Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar një bashkëpunim që nuk e kemi pritur në këtë kohë nga ajo. Soni po bashkëpunon me një ndër yjet latinë, i cili gëzon fame botërorë. Bëhet fjalë për Jowell, ylli i cili ka punuar me J Balvin, Nicky Jam, Wisin, Yandel apo Ozuna. Këngën “Bonita” nga J Balvin, Jowell dhe Randy vështirë se e keni humbur pa dëgjuar. Së fundmi Jowell ndodhet në Shqipëri pranë yllit shqiptar, Soni Malaj. Epo atëherë mezi po e presim këtë këngë./intv.al
Për të parë videon klikoni apo kaloni më poshtë.

Vazhdoni këtu për të shikuar videon…