“Më kanë thënë se të…Fero”, moderatorja shqiptare habit fansat me përgjigjen

Showbiz

Moderatorja shqitpar, Roza Lati njihet për karakterin e saj të veçantë dhe për çiltërsinë që e karakterizon.

Roza Lati është mjaft aktive edhe ne rrjetet sociale ku shpeshherë bën video live dhe komunikon me fansat. Por në një video të postuar së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjes së një fansi duke e lënë këtë të fundit pa fjalë.

Asaj i komenton njëri: “Gang, gang, ej o Rozë kam dëgjuar për ty që Fero të q**.

Roza nuk ja lë mangët përgjigjen dhe pa komplekse ja kthen: “Me thënë të drejtën mua më q.. një tjetër prej 8 muajsh. Unë kam të dashur”.