BEBE REXHA

E fundit

Edhe pse është duke folur Bleta nuk harron t’i lexojë komentin dhe i kthen përgjigjen në videon më poshtë në minutën 00:58. Mos ndoshta mund të kemi një bashkëpunim mes dyshes? Presim të shohim ç’do ndodhë./intv.al/