Ky ëshë i dashur i ri Hazallit, shikoni sa i ri është…

Showbiz

Aktorja e re simpatike Alina Boz, që te populli shqiptarë njihet për rolin si Hazal nga seriali “Fate të kryqëzura”ka zënë një të dashur të ri.Ajo ka filluar një lidhje dashurie me djalin e një këngëtareje të suksesshme në Turqi.

Por lidhja e tyre nuk ka mjaftuar me kaq. Mesa duket aktorja dhe I dashuri I saj kanë vendosur të bashkëjetojnë dhe Alina është zhvendosur në shtëpinë e tij.

Çifti njohur kafilluar bashkëjetesën dhe për këtë kanë marrë pëlqimin e të dyja familjeve.