Gruaja ia ‘hakon’ telefonin Lyrical Sonit

Showbiz

Lyrical Son është reperi kosovar.

Ia ka zënë telefonin e hapur.

E gruaja e reperit Lyrical Son këtë gjë e ka shfrytëzuar për të bërë një gjë interesante.

Ajo ka hyrë në llogarinë e reperit në Instagram dhe ka publikuar një foto të saj në Instastory.

“Ia hakova telefonin” është shkrimi që ajo ia la fotos ku dukej mjaft bukur.