Shyhretja si vajzë e re! Shikoni çfarë frizure i ka bërë vajza e saj!

Showbiz

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë.
Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Pak minuta më parë ajo publikoi një fotografi në të cilën shihet me një pamje tejet elegante dhe po duket si vajzë e re…