Si rrallëherë, Alketa pozon e zhveshur në shtrat

Showbiz

Alketa Vejsiu është një nga emrat më të suksesshëm të ekranit shqiptar.

Prej vitesh, ajo merret me moderim, por ka treguar sukses edhe në bizneset personale që drejton, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka habitur të gjithë me postimin e fundit, duke u shfaqur e zhveshur në shtrat.

Alketa ishte mbuluar vetëm me çarçaf, derisa në fytyrë kishte aplikuar një grim të lehtë, që dukej shumë natyrale dhe e freskët.

Kujtojmë që projekti i fundit televiziv në të cilin angazhohet Alketa është “Në kurthin e Piter Pan”. /Lajmi.net/