Cila ish e dashur e Getit i ngjante Marinës?

Showbiz

Getoar Selimi është quajtur baba i repit kosovar.

Ai, ka sjell një frymë ndryshe në industrinë e muzikës dhe e ka ngritur repin vendor në një nivel shumë të lartë.

Geti ka frymëzuar shumë njerëz ta duan e të merren me këtë zhanër muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Impakti i këngëtarit në publik përherë ka qenë i madh dhe i pa injorueshëm. Këngët e “Tingullit 3’nt” përherë kanë qenë virale dhe janë dëgjuar masivisht nga publiku, kryesisht nga gjeneratat e reja, edhe pse ka pasur refrene këngësh që i kanë prekur të rinj e të vjetër.

Duke e pasur këtë efekt në publik, nuk do mend që edhe jeta private e reperit të ketë bërë përshtypje e zgjuar kureshtje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Secila femër që është lidhur me të është shndërruar në person të famshëm, pasi ka marrë vëmendje të madhe nga mediat, të cilat i kanë aktualizuar falë lajmeve të shumta.

Geti ka qenë vetëm një herë i fejuar. Femra me të cilën kishte menduar diçka më serioze ishte Florenta Islami, që gjithashtu ishte tejet e bukur.

E, megjithatë asnjë nga ish të dashurat e Getit nuk është se ka ngjashmëri me atë që u bë gruaja e tij, Marinën, shkruan “Kosovarja”.