Çiljeta ndryshon pamjen, fansave nuk u pëlqen e tillë!! (FOTO)

Showbiz

Këngëtaren Çiljeta Xhilaga jemi mësuar ta shohim me stile dhe ngjyra të ndryshme flokësh.

E së fundmi si duket e kishte kapluar nostalgjia e kohës kur ka qenë bjondinë andaj e tillë është bërë sërish, shkruan lajmi.net

Ka kohë që jemi mësuar ta shohim me flokë të zeza madje disa prej fansave nëpërmjet komenteve i kanë thënë se më shumë i shkon ajo ngjyrë por sidoqoftë Çili shihet se po ndihet mirë si bjonde andaj me ta i ka ndarë dy fotografi të tilla në Instagram.