“Plas sherri” në mes të motrave Vjollca

Showbiz

Ato janë shumë të dashura për publikun shqiptar

Motrat Vjollca, Luana dhe Marina gjithnjë janë shquar për komunikimin mjaft të çlirët që kanë me njëra-tjetrën

Gjatë ditës së sotme moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto ku tregon se ka qenë në Ulpianë.

“Sot vizitova nje nder trashegimite kulturore te Kosoves, Ulpiana ishte kaq e bukur!”

Krahas fotos ka komentuar edhe Marina, e cila e këshillon të motrën të vizitojë edhe disa vende të tjera.

“Shko dhe tek 3 sheshirat ose tek 4 llullat, zgjidhe vetë!”-përfundon Marina.

Por ai që nuk pritej është komenti i Luanës, e cila ka shkruar: “Ne instastory po ta publikoj historine e ketij vendi, meso dicka sa komenton budalliqe.”

Nuk është hera e parë që dy bukuroshet komentojnë me njëra-tjetrën.