Bes Kallaku

E fundit

Mund të ketë shumë të tjera, por sozia më e ngjashme e Bes Kallakut ndodhet në Poloni.
Është vetë aktori shqiptar i cili ka publikuar në Instagram foton e një personi i cili i ngjan shumë dhe shkruan: Nuk kam pa ngjashmëri më madhe, nuk osht Photoshop”.
Shikoni foton më poshtë

O ca ngjashmerie

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on