“Fjalë, fjalë” hiti më i ri i Haxhi Gashit (Video)

Showbiz

Këngëtari i njohur nga Drenasi i Kosovës por që jeton e vepron në Zvicër ka sjellë videoprojektin e tij më të ri.

Ai me muzikë ka filluar të meret që në moshë të re ndërsa si 17 vjecar ka ndjekur mësimet për piano dhe vokal në shkollën e muzikës.

Klipi i fundit “Fjalë fjalë” është punuar me muzikë e tekst nga Chipsi kurse videoklipi nga Ardi Production derisa projekti është publikuar në faqen më të madhe të ArkivaShqip.

Leave a Reply