Marina dhe Geti kapen “mat” në avion, moment i sikletshëm për të dy

Showbiz

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë filmuar ditën e sotme teksa kanë qenë në avion, duke udhëtuar nga Dusseldorfi i Gjermanisë për në aeroportin e Prishtinës.

Çifti i famshëm ka zgjedhur një avion të linjës, jo një çarter, siç mund të mendojnë disa dhe kanë zënë vend pranë njëri-tjetrit.

Ndoshta të lodhur nga koncerti i një nate më parë, i ka zënë gjumi në sediljet e avionit. Marina nuk e largon kokën nga Getoari në asnjë moment. Duken vërtetë shumë të dashuruar.

Leave a Reply