Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Tetovë, ku humbi jetën një person (FOTO)

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Tetovë, ku humbi jetën një person (FOTO)

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Tetovë, ku humbi jetën një person (FOTO)
Publikuar: 17:53, 9 Maj, 2017
Para pak çastesh siç mëson TetovaSot ka ndodhur një aksident i tmerrshëm në Tetovë, në rrugën e vjetër Zhelinë – Shkup, ku me fatalitet e pësoi një person i cili ndërroi jetë në vendin e aksidentit.

Komandaiti i zjarrfiksave të Tetovës, Uka Aliti për TetovaSot ka konfirmuar se njëri ka humbur jetën dhe tjetri është dëguar në spital me plagë të rënda.
“Aksident komunikacioni I tmershëm me një viktimë, me intervenim të shpejtë të njesitit tonë, njëri shpëton dhe dergohet në Spitalin e Tetovës. Ndërsa tjetri ndërron jetë”, tha për TetovaSot, Uka Aliti.
Portali TetovaSot siguron edhe foto nga vendi i ngjarjes së tmerrshme ku humbi jetë një person./TetovaSot

8 comments

  1. to read through content from other authors and use something from their websites. My webpage Eugene Charter Service

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. You ave made some really good points there. I checked on the web to find out more about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site.

  4. I just want to say I am newbie to blogging and site-building and truly savored your blog. More than likely I’m going to bookmark your blog post . You really have beneficial articles. Appreciate it for sharing your web page.

Leave a Reply

Your email address will not be published.