Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Tetovë, ku humbi jetën një person (FOTO)

Kronika e zezë

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Tetovë, ku humbi jetën një person (FOTO)

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Tetovë, ku humbi jetën një person (FOTO)
Publikuar: 17:53, 9 Maj, 2017
Para pak çastesh siç mëson TetovaSot ka ndodhur një aksident i tmerrshëm në Tetovë, në rrugën e vjetër Zhelinë – Shkup, ku me fatalitet e pësoi një person i cili ndërroi jetë në vendin e aksidentit.

Komandaiti i zjarrfiksave të Tetovës, Uka Aliti për TetovaSot ka konfirmuar se njëri ka humbur jetën dhe tjetri është dëguar në spital me plagë të rënda.
“Aksident komunikacioni I tmershëm me një viktimë, me intervenim të shpejtë të njesitit tonë, njëri shpëton dhe dergohet në Spitalin e Tetovës. Ndërsa tjetri ndërron jetë”, tha për TetovaSot, Uka Aliti.
Portali TetovaSot siguron edhe foto nga vendi i ngjarjes së tmerrshme ku humbi jetë një person./TetovaSot

Leave a Reply