Robert Berisha puth transgjinoren Linda Rei! (Video)

E fundit Showbiz

Linda Rei ishte ajo e cila ditë më parë në një intervistë kishte thënë së e pëlqen Robert Berishen dhe po të mos kishte qenë i martuar me Norën, ajo do të martohej me të.

Ndërsa sot në emisionin e Shpetim Deskut, N’Kosovë Show, Linda vazhdoi me komplimentet drejtuar Robertit, ndërsa ky i fundit kishte një përshëndetje për të, e që në fund i dhuron edhe puthje

Leave a Reply