Prokurorë me duart me gjak (FOTO)

Ky është titulli i revistës “Fokus” ku në ballinë janë nxjerrë kryeprokurori publik Marko Zvrlevski dhe prokurorja Geshovska. Kjo e fundit është e njohur për rastin “Monstra”, rastin e Harun Aliut dhe raste të tjera, ndërsa në disa video ishte parë edhe me ish-ministren e brendshme Jankullovska.

Revista shkruan se këta dy prokurorë në ditën më të përgjakshme të vendit, dhunën në Kuvend, deri tani kanë shqiptuar propozim-akuza kundër 9 veta për pjesëmarrje në turmë, dhe asgjë më tepër.

6 comments

  1. I will right away snatch your rss as I can at find your email subscription hyperlink or e-newsletter service. Do you have any? Please permit me understand in order that I may just subscribe. Thanks.

  2. So happy to have located this submit.. Excellent thoughts you possess here.. yes, study is having to pay off. I appreciate you expressing your point of view..

  3. Major thanks for the article post.Really looking forward to read more. Great.

  4. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  5. I just want to say I’m all new to weblog and definitely enjoyed you’re web page. Almost certainly I’m likely to bookmark your blog post . You actually come with excellent well written articles. Thanks a lot for sharing with us your website.

Leave a Reply

Your email address will not be published.