I plagosuri në Prishtinë në gjendje të rëndë shëndetësore

D.A., është personi i plagosur sot në rrugën “Perandori Justinian” në Prishtinë. Lidhur me rastin është deklaruar babai i të plagosurit me armë zjarri, duke thënë se djali i tij është në gjendje kritike për jetën.

Ai ka thënë se djali i tij punon me një restaturant dhe ishte duke u kthyer nga puna kur ka ndodhur gjuajtja me armë.

Babai i djalit ka treguar se policia e ka lënë në pritje për t`i sqaruar më shumë për ngjarjen dhe për t`i thënë se kush është kryesi i veprës.

Në një deklarim për Klan Kosova, ai ka thënë se djali i tij nuk ka pasur probleme me asnjë person.

Ndërkohë të kontaktuar, mjekët kujdestar të QKUK-së lidhur me rastin por këta të fundit nuk kanë dhënë përgjigje me arsyetimin se nuk janë kompetentë.

8 comments

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. Wow! Thank you! I continually wanted to write on my blog something like that. Can I include a part of your post to my blog?

  3. I simply want to tell you that I am just beginner to blogs and honestly loved you’re web page. Almost certainly I’m going to bookmark your blog post . You definitely come with beneficial articles. Regards for revealing your web-site.

  4. You made some clear points there. I looked on the internet for the topic and found most guys will approve with your website.

  5. This very blog is definitely awesome as well as informative. I have found a bunch of handy stuff out of it. I ad love to visit it every once in a while. Cheers!

Leave a Reply

Your email address will not be published.