Humbni peshë në mënyrë natyrale

Shëndetësi

Humbni peshë në mënyrë natyrale

Perberesit:
-xhinxherfil
-1 kastravec
-1 limon
-10 gjethe mente
-2 litra uje

Pergatitja:Perftoni lengun e nje limoni ,lengun e kastravecit dhe xhinxherit.Hidheni lengun e perftuar ne 2 litra uje.Me pas hidhni edhe 10 gjethet e mentes dhe lereni per 1 nate.Diten tjeter kjo pije eshte e gatshme per tu pire, duhet te konsumohet cdo dite dhe duhet te pihet me barkun bosh per 21 dite.Do te shihni ndryshime ne trupin tuaj m humbje peshe dhe detoksifikim te organizmit sepse pija ka antioksidante shume te fuqishem dhe Vitamina A dhe C.

Leave a Reply