Ende s’e keni parë më të bukurën – Kjo është Greta Dreshaj, maturantja më e bukur në trojet shqiptare (Foto)

TE NDRYSHME

Nëse keni menduar se nëpër media dhe rrjetet sociale i keni parë maturantët më të mirë, atëherë këtë mendim do t’ua ndryshojë bukuroshja, Greta Dreshaj.

Bukuroshja nga Peja e ka vërtetuar edhe një herë faktin se vajzat nga qyteti perëndimor i Kosovës janë më të bukurat.

Në veçanti është Greta ajo që ka bërë diferencën me paraqitjen e saj.

Ajo ka zgjedhur një fustan të punuar mjeshtrisht me material shkëlqyes dhe pupla, me ngjyrën unike “oceanic”, gjë që e bëri praqitjen e saj edhe më unike.

Me flokë të thejshta të lëshuara ajo tregon se edhe me thjeshtësi ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Vërtet Greta është deri tash maturantja më e bukur dhe me dukjen më të mirë këtë vit.

Leave a Reply