Leonora Jakupi sa më e vjetër aq më e bukur

Ajo përveç potencialit në muzikë gëzon edhe pamjen shumë të bukur dhe provokuese Leonora Jakupi është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Së fundi është publikuar një imazh nga grimerja e saj ku Leonora shihet e grimuar goxha rëndë por dukej shumë e bukur. Edhe Leonora 39 vjeçare, në këto imazhe nuk mund të […]

Lexoni më shumë

“Plas sherri” në mes të motrave Vjollca

Ato janë shumë të dashura për publikun shqiptar Motrat Vjollca, Luana dhe Marina gjithnjë janë shquar për komunikimin mjaft të çlirët që kanë me njëra-tjetrën Gjatë ditës së sotme moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto ku tregon se ka qenë në Ulpianë. “Sot vizitova nje nder trashegimite kulturore te Kosoves, Ulpiana ishte kaq e […]

Lexoni më shumë

Dhurata Dora mahnitëse në këtë foto

Dhurata Dora është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera nga publiku Përpos këngëve të pëlqyera, ajo është e njohur edhe për pamjen e saj. Këtë e ka dëshmuar edhe një herë përmes një fotografie të publikuar nga vetë ajo, shkruan Indeksonline. Dhurata është njëra nga këngëtaret më seksi të estradës, ndonëse komentohet shumë për jetën […]

Lexoni më shumë

Elvana Gjata në Milano, duket me shumë stil

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më me stil shqiptare. Këngëtarja momentalisht po qëndron në Milano të Italisë nga edhe ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram. Ndryshe Elvana s’ka shumë ditë që ka lansuar projektin e saj muzikor ‘Off Guard’ që erdhi në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Ty Dolla […]

Lexoni më shumë

Në ditëlindjen e vajzës, Xhesika puthet me…

Është ndër këngëtaret më ekstravagante në skenën muzikore shqiptare. Xhesika Ndoja ka festuar dje ditëlindjen e 7-të të vajzës së saj Alessia, me një urim shumë të veçantë për të, shkruan Kosovarja. Ndërkaq sot, pas një dite, teksa ka treguar se ka marrë shumë urime nga adhuruesit e saj, Xhesika ka zgjedhur një fotografi interesante […]

Lexoni më shumë