Big Mama ndjehet e vetmuar

Big Mama një femër që nuk di të ndalet, është tejet energjike dhe pa komplekse, shkruan Kosovarja. Këngëtarja më shumë është e dhënë pas prezantimit, në realizim të emisionit të përjavshëm asaj i duhet të jetë gjatë gjithë kohës në lëvizje. E si duket vendi i saj i preferuar është Turqia pasi që edhe e […]

Lexoni më shumë

Cila duket më bukur Alberia apo Anxhelina

Është paska e vështirë për të besuar se këto dy femra janë nënë e bijë, duken aq bukur elegante dhe plot sharmë, shkruan Kosovarja. Alberia ka vite në skenë dhe vazhdon të jetë njëra nga femrat më të komentuara të show bizit shqiptarë, ajo bën konkurrencë të fortë gjeneratave të reja. Ndonëse i mungon publikut […]

Lexoni më shumë