Mos e besoni nëse doni, por kjo është Dhurata Dora

Ajo u bë e njohur për publikun që nga kënga e saj ‘Like Dat’. Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të suksesshme e cila shumë shpejt arriti depërtimin në skenën muzikore,. E prej atëherë e tash, Dora ka bërë një transformim mjaft të madh, si në pamje ashtu edhe në dukje. Falë operacioneve plastike këngëtarja […]

Lexoni më shumë

Mimoza dhe Seldi po pushojnë në këtë vend

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë dy këngëtarë shumë të dashur për publikun. Dyshja ishin në lidhje për një kohë të gjatë por nuk e pranonin kurrsesi lidhjen, shkruan lajmi. Por, muaj më parë ata konfirmuar publikisht lajmin se janë fejuar në një ceremoni private në Zvicër. Dyshja që prej kohës së fejesës janë pothuajse […]

Lexoni më shumë

Si rrallëherë, Alketa pozon e zhveshur në shtrat

Alketa Vejsiu është një nga emrat më të suksesshëm të ekranit shqiptar. Prej vitesh, ajo merret me moderim, por ka treguar sukses edhe në bizneset personale që drejton, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka habitur të gjithë me postimin e fundit, duke u shfaqur e zhveshur në shtrat. Alketa ishte mbuluar […]

Lexoni më shumë

Ja si duket Teuta Krasniqi natyrale

Edhe pse pa ‘make up’, aktorja kosovare Teuta Krasniqi po shkëlqen plotë bukuri Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi të bërë nga fitnesi duke e paraqitur anën e saj natyrale, pa grim. Po ashtu, Teuta është një nga emrat e pakët që i kanë ‘shpëtuar’ ndërhyrjeve kirurgjikale, kjo sepse ajo asnjëherë nuk ka pasur […]

Lexoni më shumë