Vazhdim i tri hiteve të mëparshme, Babastars po sjellin “High 4” (Foto)

Labeli i njohur shqiptar i muzikës “Babastars” ka filluar të punojë në projektin e ri muzikor.

Duke pasur suksesin e bashkëpunimit në “High 3”, i cili deri më tani është shikuar mbi 11.3 milionë herë në YouTube.

Tashmë Geti, Majki, Cozman, Skivi, Agoni dhe Onati kanë filluar të punojnë në vazhdimin e hitit.

Telegrafi ka mësuar se “High 4” ka filluar të konkretizohet dhe shumë shpejt pritet të jetë para publikut.

Ndryshe, kënga e parë që i dha epitetin e hitit është shikuar mbi 4.5 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published.