Nuk do ta besoni se me cilin këngëtar Gjiko doli me bluzë të njëjtë në klipet e tyre! (Foto/Video)

Këngëtari Dorandd Sinani përsëri ka hasur në një ngjashmëri të veshjes me këngëtarët e tjerë të skenës.

Ai ka lansuar këngën e re ‘Me Dosta’ dhe në klip bie në sy bluza e njëjtë me atë të Gjikos të kënga ‘Faje’, shkruan lajmi.net

Mirëpo, këtu nuk bëhet fjalë për një kopjim!

Kjo se Doranddi ka kohë që ka realizuar këtë klip por që nuk është lansuar deri sa ka përfunduar muaji i Shenjtë i Ramazanit, për shkak të skenave muzikore.

Por, edhe klipi i Gjikos ka pak ditë që është publikuar, prandaj, është rastësi.

Kujtojmë që një rastësi të tillë ai e ka pasur edhe me Ermal Fejzullahun./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.