Bekim Rexhepi i këndon vashës, vjen hiti më i ri ‘Vashë moj vashë’

Këngëtari i njohur Bekim Rexhepi sapo ka hedhur në qarkullim hitin më të ri të titulluar ‘Vashë moj vashë; një këngë në duet me këngëtaren Liridona Qarri e që vjen në këtë verë të nxehtë me ritme popullore dhe plot shije i gërshetuar edhe me një videoklip mjaft të bukur të realizuar në Shqipëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.