Rita Ora joshëse e veshur si në vitet e 70-a

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, asnjëherë nuk dështon së dukuri joshëse, qoftë në apo jashtë tepihut të kuq.

Ora ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve mbrëmë me të arritur në ndejën e Krishtlindjeve “Burberry X Cara Delevingne”, e cila është mbajtur në Londër.

27 vjeçarja është dukur shumë joshëse e veshur sikur në vitet e 70-a . Ajo për këtë ndejë ka zgjedhur një bluzë të kaltër me fyt, syze të çuditshme, fustan të gjatë të gjelbër, një çantë të vogël të zezë, çorape të gjatë të argjendtë dhe sandale me taka të larta të dekoruara me disa lule.