Alketa Vejsiu shfaqet pa grim, do të dëshpëroheni me pamjen e saj!

Njihet si njëra ndër moderatoret më të dalluara shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Alketa Vejsiu natën e sotme është shfaqur pranë oxhakut. Ndërsa në kokë ka një kapele dhe shihet e pa grimuar. Edhe pse pa grim Alketa po duket bukur në këtë foto, dhe foto në fjalë ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj. Por, nëse marrim dhe bëjmë një krahasim mes Alketës me grim dhe pa të. Kjo foto na e prezanton një grua krejt tjetër të cilën po ta shihnit rrugës nuk do e njihnit.

Ja dy foto krahasuese të Alketës, ajo e sotmja pa grim.

Dhe, ja foto tjetër të cilën Alketa e ka realizuar kur ka qenë e grimuar.