Tuna rikthehet në skenë, ja çfarë konkurence i shpallë Nora asaj

Nora dhe Tuna, emrat e tyre njëherë u bashkuan si dy kolege për t’u lakuar më pas si kunata.

Të dyja u bënë nëna me vëllëzërit Berisha dhe për dallim nga Nora Tunës iu desh një kohë më e gjatë që të rikthej besimin e linjave të saj, përcjell ORAinfo.

Tuna tani është rikthyer në skenë dhe me shumë përkushtim dëshiron vëmendje.

Po një konkurente e denjë është pikërisht kunata e saj, e cila po e pason në çdo gjë që bën Tuna.

Fotografitë e tyre të fundit tregojnë konkurencën mes tyre./ORAinfo/