Ermal Mamamqi lë Tv Klan, çfarë po kurdis me median ‘rivale’

Aktori i humorit Ermal Mamqi po përgatit lëvizjen e rradhës.
Ai është parë në festën e Top Channel krah moderatores së njohur Jonida Vokshi. Në foton e postuar ata kanë shënuar ‘Projekt i ri…’ të shoqëruar me fytyra të qeshura.

Mos vallë Ermali është duke përgatit me të vërtetë një projekt të ri dhe ka në plan të larhohet nga Tv Klan…?

Jonida dhe Ermali janë parë së bashku në një film të realizuar para disa vitesh. Nga kjo foto mund të fshihet dhe diçka e vërtetë, por të dy nuk ka në dhënë detaje.:Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: