Fotografia më e ëmbël për fundvit vjen nga Adonisi dhe Teuta

Teuta dhe Adonisi janë çifti më i përfolur në shoëbiz-in kosovar duke i mbizotëruar mediet rozë.

Që nga publikimi i lidhjes së tyre ata fituan simpatinë e publikut duke u komentuar si një çift ideal, përcjell ORAinfo.

Së fundi ata përbëjnë një familje dhe shumë momente nga përditshmëria e tyre publikohen edhe në rrjetet sociale duke u pëlqyer në masë të madhe nga publiku.

Teuta e zbukuruar kaq bukur në krahë të Adonisit është imazhi më i bukur për këtë fundvit nga çifti.