Meda publikon foton më të bukur familjare

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Pergjegjaj pavarësisht angazhimeve të shumta me koncerte, ahengje apo mbrëmje të ndryshme muzikore gjen kohë që t’i kushtoj familjes së tij.

Meda dhe bashkëshortja e tij, Luljeta ditë më parë kanë realizuar një fotosesion shumë të veçantë për festat e fundvitit, duke nxjerrë kështu kujtime të bukura me familjen.

Në një fotografi të publikuar së fundmi nga Meda në Instagram, çifti shfaqen shumë  të  lumtur pranë njëri-tjetrit, teksa nuk mungonte as djali i tyre i vogël Denisi i cili ia ka zbukuruar fotografinë./21Media