Ndodh në Shqipëri! Nusja bëhet tapë, kafshon në vesh burrin! (video)

Shqipëria jonë e vogël është një burim i pashtershëm çudirash nga më të ndryshmet!
Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në Korçë në dasmën e një çifti të ri.
Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” nusja ishte bërë tapë dhe kishte kafshuar në vesh bashkëshortin.
Madje gazetarja tha se kafshimi duket se ka qenë i rëndë pasi dhëndri edhe është gjakosur.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

http://www.dailymotion.com/video/x6c9n1d