Engji feston Vitin e Ri pa pikë grimi në fytyrë, do t’iu tmerroj pamja e saj

Për Engjin 2017 ishte një vit që ia solli famën. Edhe pse në krah të nënës së saj, ajo arriti të hyjë në mes këngëtarëve të mëdhenj.

Ajo erdhi me disa këngë, ku në mes tyre kishte edhe bashkëpunime me Shyhrtën, përmes të cilave edhe depërtoi në skenë, përcjell ORAinfo.

Engjin përgjatë këtij viti nuk e patët asnjë mundësi ta shihni në formën e saj natyrale. Ajo gjithmonë u prezantua e ‘maskuar’ në grimin profesional.

Sonte Engji bashkë me Shyhretën janë me kolegë dhe ajo që befason më shumë është fytyra e saj e pagrimosur.

Engji ia bën dhuratë për Vitin e Ri fytyrën e saj të vërtetë./ORAinfo/