Roberti uron Vitin e Ri me një foto ‘emocionuese’ të Norës dhe vajzës së tij…Ja si i quan ato…

Robert Berisha është ndër këngëtarët dhe muzikantët më të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ai është i martuar me këngëtaren e njohur Nora Istrefi, të cilët kanë një vajzë të quajtur Renee.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E padyshim nuk do të ta linte pa postuar edhe sonte me rastin e festës së Vitit të Ri, ku e ka uruar këtë festë me një fotografi të Norës dhe vajzës.

E në këtë foto ka shkruar edhe diçka për to: “Urime 2018 bukuroshet e mija ju du shum”…/ORAinfo/