Egzona publikoi foto me veshje tejet elegante…Por, mendoi që këtë detaj s’do ta vërej askush…

Albatriti dhe Egzona tashmë janë ndër ҫiftet më të njohura dhe më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Ata të dy kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku janë aktiv dhe bëjnë postime të shumta.

Kohëve të fundit Egzona është shumë aktive dhe mjaftë e përfolur.

Mbrëmë ajo publikoi një fotografi në të cilën duket tejet bukur dhe elegante, por pjesa tek dora që ka vendosur në kokë shihet se ishte duke e lëvizur, që e bën një foto jo shumë profesionale…