Blero nuk i ndahet Afronës, por kjo e zë në një moment…

Janë çifti më i përfolur i medieve rozë, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht largësisë, takohen shumë shpesh dhe kalojnë kohën së bashku, duke u argëtuar dhe duke shëtitur në shumë vende.
Nuk janë të pakta fotografitë dhe momentet e lumtura që ata ndajnë me ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, ku kësaj here ka treguar disa momente mjaft të këndshme mes tyre, por në të njëjtën kohë edhe private.
Ja si duken ata…